Piec do pizzy 1-komorowy 1x33,5 cm | Bartscher A201113 B
dodaj do przechowalni
Opis
Piec do pizzy 1-komorowy marki Bartscher to proste w obsłudze, wydajne urządzenie przeznaczone do lokali gastronomicznych, które chcą poszerzyć swoje menu o pizzę, zapiekanki, podpłomyki czy bagietki. Stosunkowo wysoka moc oraz zastosowanie cegły szamotowej sprawiają, że pizza zyskuje niepowtarzalny, charakterystyczny dla kamiennego pieca smak.
Piec 1-komorowy umożliwia przygotowanie 1 pizzy o średnicy 33,5 cm.
Materiał wykonania
- Obudowa urządzenia – stal nierdzewna. Odporność na uszkodzenia mechaniczne, łatwość w zachowaniu czystości.
- Wnętrze komory – stal ocynkowana. Odporność na korozję, łatwość w zachowaniu czystości.
- Izolacja – wełna szklana. Zapobiega nadmiernej utracie temperatury.
- Kamień do pieczenia – cegła szamotowa. Akumuluje ciepło, równomiernie rozprowadza temperaturę.
Panel sterowania
Urządzenie zostało wyposażone w 2 ergonomiczne pokrętła przeznaczone do ustawiania czasu i temperatury. Piec do pizzy został wyposażony w grzałki: górną i dolną – grzałki uruchamiane jednocześnie.
Funkcjonalność pokręteł:
- Pokrętło temperatury – regulacja od 50°C do 250°C.
- Pokrętło czasu pracy – regulacja od 5 do 60 minut lub tryb pracy ciągłej.
Dla komfortu użytkowników urządzenie zostało wyposażone w pomarańczową kontrolkę nagrzewania.
Dodatkowe informacje
- Przeszklone drzwi,
- Timer,
- Możliwość pieczenia na ruszcie lub cegle szamotowej.
| Numer katalogowy | A201113 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 510 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Wysokość | 270 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 342 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 345 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 70 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 W |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 250 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Waga | 21.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.