Piec do piz. NT621 | Bartscher 2002088 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 2002088 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Model | NT 621 |
| Szerokość | 885 mm |
| Głębokość | 790 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 605 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 630 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 140 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 5 kW |
| Temperatura minimalna | 85 °C |
| Temperatura maksymalna | 450 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 59.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.