Piec do piz. NT 921 | Bartscher 2002121 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 2002121 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Model | NT 921 |
| Szerokość | 1190 mm |
| Głębokość | 780 mm |
| Wysokość | 710 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 12 kW |
| Temperatura minimalna | 85 °C |
| Temperatura maksymalna | 450 °C |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 141.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.