Patelnia wok ze stali nierdzewnej ⌀510 mm | Bartscher 105731 B
dodaj do przechowalni
Opis
Bartscher Patelnia wok ze stali nierdzewnej o średnicy 550 mm to tradycyjne naczynie przeznaczone do smażenia potraw kuchni chińskiej. Patelnia przystosowana jest do indukcji.
Patelnia wok została wykonana ze stali nierdzewnej odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwej w zachowaniu czystości. Zastosowana stal nierdzewna jest w pełni bezpieczna dla smażonych artykułów spożywczych.
Dla komfortu użytkowników patelnia została wyposażona w wygodne uchwyty umożliwiające przenoszenie naczynia.
Wersja spodu: płaskie.
| Numer katalogowy | 105731 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 618 mm |
| Głębokość | 514 mm |
| Wysokość | 205 mm |
| Średnica | 510 mm |
| Wewnętrzna średnica | 70 mm |
| Pojemność | 22 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Przystosowanie do kuchni indukcyjnej | Tak |
| Waga | 3.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.