Patelnia wok stal, 360mm | Bartscher A105960 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A105960 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 560 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Wysokość | 95 mm |
| Średnica | 360 mm |
| Pojemność | 5 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Waga | 1.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.