Patelnia wielofunkcyjna 300 | Bartscher 370205 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 370205 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 330 mm |
| Głębokość | 580 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 325 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 535 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 60 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3 kW |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Wymiary komory | 325 x 535 x 60 mm |
| Kranik | Tak |
| Waga | 23.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.