Patelnia uniwersalna 55cm | Bartscher A150155 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A150155 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 615 mm |
| Głębokość | 555 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Średnica | 515 mm |
| Pojemność | 10 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1600 W |
| Waga | 4.75 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.