Patelnia stołowa Kombi gaz., 4PAL | Bartscher 1062503 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1062503 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 850 mm |
| Głębokość | 555 mm |
| Wysokość | 270 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc elektryczna | 14.7 kW |
| Rodzaj gazu | Propan-Butan |
| Wymiary powierzchni roboczej | 760 x 470 mm |
| Typ powierzchni roboczej | grillowany |
| Waga | 23.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.