Patelnia multifunkcyjna elektryczna 1100 | BRF-558 ET | RM Gastro 00030365
dodaj do przechowalni
Opis
BRF-558 ET to elektryczna multifunkcyjna patelnia, na której można gotować, smażyć, grillować, dusić mięso i konserwować w tłuszczu. Urządzenie zainstalowane jest na zamkniętej drzwiami szafce z linii RM 1100.
Wykonanie
Prezentowana patelnia to model wolnostojący, który można dopasować do pozostałych urządzeń z linii RM 1100. Jej konstrukcja w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304. Urządzenie jest solidne, odporne na korozję i łatwe do utrzymania w czystości. Zainstalowane jest na zamykanej szafce. Urządzenie posiada stałą wannę o wymiarach 680x300x100 mm z odpływem do podstawy. Patelnię wyróżnia dobre rozprowadzanie ciepła przez bimetalowe dno o gr. 16 mm.
Linia RM 1100
RM 1100 to linia przeznaczona do lokali gastronomicznych, w których przygotowuje się do 400 dań dziennie. Jest pierwszą „przelotową” linią, stworzoną, aby maksymalnie ułatwić dostęp do wszystkich zestawionych urządzeń. To co ją wyróżnia, to wielkość i możliwość ustawienia jako wyspy. Urządzenia z linii są modułowe, mają szerokość 400, 800 oraz 1100 mm i głębokość 550 i 1100 mm. W skład linii wchodzą kuchnie, piekarniki, płyty grillowe, frytkownice, patelnie mulifunkcyjne, makaroniarki, szafki. Niektóre urządzenia są obustronne, więc świetnie sprawdzą się ustawione w centralnej części pomieszczenia.
| Numer katalogowy | 00030365 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | BRF-558 ET |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 550 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 5.2 kW |
| Podstawa | Tak |
| Waga | 80.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.