Patelnia ind. wok 3kW, US | Bartscher 105840 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 105840 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 330 mm |
| Głębokość | 380 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Średnica | 300 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Waga | 8.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.