Patelnia grillowa emaliowana 880x540x70 mm | Bartscher 106229 B
dodaj do przechowalni
Opis
Prostokątna patelnia grillowa ze stali emaliowanej. Pozwala na grillowanie mięsa, warzyw i innych składników na świeżym powietrzu przy użyciu grilla gazowego 4-palnikowego Bartscher (1062503).
| Numer katalogowy | 106229 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal emaliowana |
| Szerokość | 880 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Waga | 10.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.