Patelnia do paelli STP800 | Bartscher A153280 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A153280 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 1005 mm |
| Głębokość | 810 mm |
| Wysokość | 73 mm |
| Średnica | 800 mm |
| Materiał wykonania | stal polerowana |
| Waga | 11.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.