Patelnia do paelli STP700 | Bartscher A153270 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A153270 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 890 mm |
| Głębokość | 710 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Średnica | 700 mm |
| Wewnętrzna średnica | 640 mm |
| Materiał wykonania | stal polerowana |
| Waga | 6.68 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.