Patelnia do paelli STP550 | Bartscher A153255 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A153255 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 730 mm |
| Głębokość | 550 mm |
| Wysokość | 58 mm |
| Średnica | 550 mm |
| Materiał wykonania | stal polerowana |
| Waga | 3.27 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.