Patelnia do paelli STP460 | Bartscher A153246 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A153246 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 655 mm |
| Głębokość | 465 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Średnica | 460 mm |
| Materiał wykonania | stal polerowana |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Waga | 1.92 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.