Otwieracz do puszek KB565 | Bartscher A120355 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A120355 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | KB565 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 125 mm |
| Głębokość | 290 mm |
| Wysokość | 780 mm |
| Waga | 2.08 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.