Okap kondensacyjny Kompakt | Bartscher 117002 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 117002 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 520 mm |
| Głębokość | 1040 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Waga | 28.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.