Obieraczka do ziemniaków 7,5kg | Bartscher A120186 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A120186 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 770 mm |
| Wysokość | 870 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 750 W |
| Wydajność na godzinę | 90 kg/h |
| Wsad | 7,5 |
| Waga | 38.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.