Obieraczka do ziemniaków 10 kg | Kitchen Line | Hendi 229217
dodaj do przechowalni
229217
Opis
| Numer katalogowy | 229217 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 622 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Wysokość | 857 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 750 W |
| Wydajność na godzinę | 140 kg/h |
| Pojemność | 22 l |
| Wsad | 10 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.