Obieraczka do ziemniaków 10 kg | Bartscher 120198 B
dodaj do przechowalni
Opis
Obieraczka do ziemniaków marki Bartscher o pojemności 10 kg to profesjonalne urządzenie przeznaczone do użytku w placówkach zbiorowego żywienia oferujących znaczne ilości dań ziemniaczanych. Prosty panel sterowania oraz krótkie cykle obierania sprawiają, że urządzenie znacznie poprawi wydajność pracy w kuchni.
Wydajność maksymalna: 130 kg/h.
Klasa wodoodporności: IP23.
Panel sterowania
Obieraczka do ziemniaków Bartscher została wyposażona w manualny panel sterowania umożliwiający zaprogramowanie urządzenia – ustawienie czasu od 0 do 5 min.
Mocny silnik umożliwia osiągnięcie aż 1200 obr./min (1 stopień prędkości), dzięki czemu proces obierania jest krótki i precyzyjny.
Przyłącze wody: 3/4".
Zastosowane zabezpieczenia:
- Przeciążeniowe,
- Wyłącznik awaryjny,
- Lampka kontrolna – gotowość do pracy,
- Lampka kontrolna – praca.
| Numer katalogowy | 120198 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 670 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Wysokość | 860 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 750 W |
| Wydajność na godzinę | 130 kg/h |
| Wsad | 10 kg |
| Ilość obrotów | 1200 obr./min |
| Waga | 38.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.