Naświetlacz do jaj Hendi, pojemność 10 jaj Wariant podstawowy | Hendi 281253
dodaj do przechowalni
281253
Opis
- Urządzenie niezbedne w każdej kuchni szkolnej, hotelowej, restauracji, stołówce czy cukierni.
- Naświetlacz używa promieni UVC, które zabijają bakterie i wirusy.
- Stalowa kratka pokryta poliestrowa farbą proszkowa odporna na promieniowanie UV, osadzona w szufladzie na łożyskach.
- Sterylizacja jaj następuje poprzez proces naświetlania falami o długości 253,7 nm.
- Czas naświetlania (sterylizacji) trwa około 2 min 30 sekund.
- Po procesie odkażania jaja mogą być natychmiast użyte.
- Automatyczne wyłaczenie lamp przy otwartej szufladzie.
- Jednocześnie dezynfekuje 10 jaj.
| Numer katalogowy | 281253 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 422 mm |
| Głębokość | 228 mm |
| Wysokość | 188 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2x16 W |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.