Naleśnikarka gazowa ⌀400 mm 1CP400G | Bartscher 1043613 B
dodaj do przechowalni
Opis
Naleśnikarka gazowa 1CP400G marki Bartscher to praktyczne wyposażenie do restauracji i punktów gastronomicznych specjalizujących się w serwowaniu naleśników. Żeliwna płyta o średnicy 400 mm pozwala na smażenie idealnie równych i cienkich naleśników bez ryzyka przywierania.
Materiał wykonania
Płyta naleśnikarki została wykonana z emaliowanego żeliwa, która nagrzewa się równomiernie zapewniając szybkie i dokładne smażenie. Obudowa urządzenia jest zrobiona z wytrzymałej stali nierdzewnej. Dzięki temu sprzęt jest odporny na wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne, a także łatwy w regularnym czyszczeniu.
Palnik gazowy
Naleśnikarka 1CP400G jest wyposażona w palnik, który łączy funkcjonalność palnika jednopierścieniowego i gwiazdowego. Dzięki temu, płomień równomiernie i szybko rozgrzewa żeliwną płytę na całej powierzchni.
Sterowanie
Obsługa naleśnikarki jest prosta i intuicyjna. Urządzenie posiada 2-stopniową regulację temperatury przy pomocy mechanicznego pokrętła z przodu obudowy. Dzięki wbudowanemu zapłonowi elektronicznemu na baterie, nie jest wymagane dodatkowe źródło ognia.
Cechy urządzenia
- Zasilanie gazem płynnym
- Zawór odcinający gazu
- Płyta zamontowana na stałe
- Wyłącznie do użytku w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub na zewnątrz
- Dostawa bez zestawu do podłączenia gazu
| Numer katalogowy | 1043613 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, żeliwo |
| Szerokość | 460 mm |
| Głębokość | 525 mm |
| Wysokość | 225 mm |
| Średnica | 400 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 3 kW |
| Temperatura minimalna | 150 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Waga | 17.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.