Mostek grzewczy TR I3WL1350 | Bartscher A114250 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A114250 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1270 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 800 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1350 W |
| Waga | 28.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.