Mostek grzewczy IHR800 | Bartscher 114002 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 114002 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 920 mm |
| Głębokość | 225 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 85 °C |
| Waga | 3.31 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.