Moduł do automatycznego sterowania koszami w makaroniarkach - 3 uchwyty | SCCP - 92 EM | RM Gastro 00024089
dodaj do przechowalni
Opis
Makaron to przysmak nie tylko Włochów, ale także Polaków. Odpowiednio przygotowane Bolognese czy Carbonara potrafią zachwycić prawie tak samo, jak Neapolitańska pizza. Kluczem do sukcesu idealnego makaronu jest czas jego gotowania. To od wprawnej ręki kucharza lub specjalnego modułu zależy czy makaron uda się przygotować al'dente czy też nie.
Moduł do automatycznego sterowania koszami w makaroniarkach marki RM Gastro umożliwia automatyczne opuszczanie i odnoszenie koszy w makaroniarkach, dzięki czemu makaron jest zawsze idealnie ugotowany.
Urządzenie zostało wyposażone w możliwość ustawienia czasu gotowania.
Moduł posiada 3 uchwyty.
| Numer katalogowy | 00024089 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | SCCP - 92 EM |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 200 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.