Mikser spiralny z podnoszoną głowicą 22l, 2 prędkości | Stalgast 786402
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 786402 |
|---|---|
| Producent | GGF |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 470 mm |
| Głębokość | 720 mm |
| Wysokość | 640 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 550 W |
| Wsad | 18 kg |
| Waga | 94.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.