Mikser ręczny MX 235 | Bartscher 130115 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 130115 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 75 mm |
| Głębokość | 75 mm |
| Wysokość | 520 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 250 W |
| Ilość obrotów | 15000 obr./min |
| Waga | 1.35 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.