Mieszarka ręczna do mięsa na kiełbasę, przechylna misa, poj. 11 l. Wariant podstawowy | Hendi 282168
dodaj do przechowalni
282168
Opis
| Numer katalogowy | 282168 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Szerokość | 460 mm |
| Głębokość | 240 mm |
| Wysokość | 410 mm |
| Pojemność | 11 l |
| Wsad | 6,5 kg pierwsza klasa mięsa |
| Pliki do pobrania |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.