Miesiarka spiralna 10 l z podnoszoną głowicą i wyjmowaną dzieżą Wariant podstawowy | Hendi 1I051025
dodaj do przechowalni
1I051025
Opis
| Numer katalogowy | 1I051025 |
|---|---|
| Producent | Prismafood |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal lakierowana, stal nierdzewna |
| Szerokość | 380 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 645 mm |
| Średnica | 260 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 370 W |
| Wydajność na godzinę | 35 kg/h |
| Pojemność | 10 l |
| Wsad | 8 kg |
| Wymiar dzieży | ø260x200 mm |
| Waga | 35.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.