Miesiarka planetarna 5 l | Bartscher 101915 B
dodaj do przechowalni
Opis
Miesiarka planetarna marki Bartscher to profesjonalne narzędzie kuchenne, które umożliwia łatwe i szybkie wyrabianie ciasta. Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji oraz zastosowaniu solidnych materiałów (stal nierdzewna, odlew aluminium) miesiarka sprawdzi się jako urządzenie pomocnicze w gastronomii.
Miesiarka ta jest wyposażona w dzieżę o pojemności 5 litrów, co pozwala na przygotowanie ciasta o wadze do 0,75 kg w jednym cyklu. Dodatkowo dzieża jest zdejmowana, dzięki czemu można ją dokładnie umyć i wygodnie przełożyć ciasto.
Dla wygody użytkowników miesiarka planetarna została wyposażona w funkcję regulacji prędkości, co umożliwia dostosowanie pracy urządzenia do konkretnych potrzeb i wymagań.
Urządzenie zostało wyposażone w wyłącznik bezpieczeństwa.
W zestawie:
- 1 mieszadło płaskie, odlew aluminium,
- 1 hak do wyrabiania ciasta, stal szlachetna,
- 1 trzepaczka do ubijania piany, stal szlachetna, odlew aluminium,
- 1 Kratka ochronna, stal szlachetna.
Akcesoria przystosowane do mycia w zmywarce.
| Numer katalogowy | 101915 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Szerokość | 230 mm |
| Głębokość | 260 mm |
| Wysokość | 415 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 250 W |
| Pojemność | 5 l |
| Wsad | 0,75 kg |
| Waga | 14.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.