Miesiarka planetarna 10 l | Stalgast 783100
dodaj do przechowalni
Opis
- w komplecie dzieża o pojemności 10 l oraz zestaw trzech końcówek
- części mające bezpośredni kontakt z żywnością wykonane są ze stali nierdzewnej
- dzieża zawieszona na ruchomych ramionach
- osłona bezpieczeńswa
- średnica dzieży 270 mm
- dzieża wyjmowana
- podstawa stalowa malowana proszkowo
| Numer katalogowy | 783100 |
|---|---|
| Producent | FCM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 420 mm |
| Głębokość | 380 mm |
| Wysokość | 750 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 370 W |
| Pojemność | 10 l |
| Zakres obrotów | 189/362 obr/min |
| Waga | 70.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.