Miesiarka planetarna, 3-biegowa, V 25 l | Stalgast 783250
dodaj do przechowalni
Opis
- w komplecie dzieża o pojemności 25 l oraz zestaw trzech końcówek
- części mające bezpośredni kontakt z żywnością wykonane są ze stali nierdzewnej
- dzieża zawieszona na ruchomych ramionach
- osłona bezpieczeńswa
- dzieża wyjmowana
- podstawa stalowa malowana proszkowo
- długość przewodu zasilającego ~ 1500 mm
| Numer katalogowy | 783250 |
|---|---|
| Producent | Stalgast |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 450 mm |
| Głębokość | 550 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 W |
| Pojemność | 25 l |
| Waga | 72.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.