Miesiarka do ciasta 1,2kg/7L AS | Bartscher 101923 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 101923 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Szerokość | 440 mm |
| Głębokość | 335 mm |
| Wysokość | 510 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 650 W |
| Wsad | 1,2 kg / 7 litró,w |
| Waga | 20.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.