Mandolina - szatkownica do warzyw | Bartscher 500393 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 500393 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Wysokość | 145 mm |
| Waga | 0.95 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.