Łopatka do rozprowadzania ciasta 260 mm | Bartscher 104501 B
dodaj do przechowalni
Opis
Łopatka do rozprowadzania ciasta marki Bartscher to poręczne akcesorium przeznaczone do rozprowadzania ciasta naleśnikowego po powierzchni grzewczej naleśnikarki.
Wygodny, drewniany uchwyt pozwala na precyzyjne rozprowadzanie ciasta.
Materiał wykonania uchwytu oraz powierzchni roboczej – drewno.
| Numer katalogowy | 104501 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | C100 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | drewno |
| Szerokość | 260 mm |
| Głębokość | 320 mm |
| Wysokość | 43 mm |
| Waga | 0.06 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.