Ławka cateringowa wielofunkcyjna 1820x280x435 mm | Bartscher 601180 B
dodaj do przechowalni
Opis
Składana ławka wielofunkcyjna marki Bartscher ma wszechstronne zastosowanie w cateringu, gastronomii i nie tylko. Jej lekka i stabilna konstrukcja pozwala na łatwe przenoszenie oraz szybkie rozkładanie i składanie.
Materiał wykonania
Powierzchnia ławki jest wykonana z tworzywa sztucznego HDPE w kolorze białym, a ze stali lakierowanej powlekanej proszkowo. Są zakończone gumowymi stopkami.
Cechy produktu
- Nośność: 300 kg
- Stelaż składany z uchwytem do przenoszenia
| Numer katalogowy | 601180 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 1820 mm |
| Głębokość | 280 mm |
| Wysokość | 435 mm |
| Nośność | 300 kg |
| Waga | 7.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.