Lampa neonowa UV-A 6 W | Bartscher 300336 B
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa neonowa UV-A o mocy 6 W marki Bartscher do zastosowania w lampach owadobójczych.
| Numer katalogowy | 300336 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 225 mm |
| Głębokość | 15 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Waga | 0.02 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.