Lampa grzewcza do frytek 12-150 | Bartscher A114003 B
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa do podgrzewania frytek Bartscher
Lampa grzewcza to uzupełnienie podgrzewacza do frytek. Grzałka lampy o mocy 500 W ogrzewa frytki od góry, utrzymując je w temperaturze odpowiedniej do podania.
Wykonanie
Lampa wykonana została ze stali nierdzewnej, dzięki czemu urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe do utrzymania w czystości. Posiada specjalne otwory przygotowane do montażu w podgrzewaczu frytek 12-150. W zestawie jest materiał mocujący i przewód o długości 1,35 m
Właściwości
Ciepło daje spirala grzejna. Głowica lampy jest wentylowana. Montaż do podgrzewacza jest błyskawiczny i już po chwili można cieszyć się ciepłymi frytkami.
| Numer katalogowy | A114003 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | 12-150 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 270 mm |
| Głębokość | 335 mm |
| Wysokość | 505 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 500 W |
| Waga | 2.97 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.