Kuchnia żeliwna gazowa z szafką 1x7 kW | TP-74G | RM Gastro 00022116
dodaj do przechowalni
Opis
TP – 74 G to 1-palnikowa kuchnia żeliwna gazowa z szafką z kolekcji RM Gastro z linii RM 700.
Wygląd
Kuchnia RM to model wolnostojący. Jej konstrukcja w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej. Kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Umieszczona jest na otwartej szafce.
Pola grzewcze
Kuchnia ma 1 palnik o mocy 7 kW. Są to palniki FireFlex, które dopasowują płomień do wielkości dna garnka. Płyta żeliwna ma wymiar 370x570 mm - umożliwia stosowanie garnków, patelni i rondli o dowolnej średnicy.
Zasilanie
Kuchnia zasilana jest gazem ziemnym (NG) lub gazem propan-butan (LPG). Posiada rurowe przyłącze gazu. Wyposażona jest w zawory bezpieczeństwa odcinające dopływ gazu w momencie zgaśnięcia płomienia. Sterowanie odbywa się poprzez ergonomiczne pokrętło.
Zdjęcie poglądowe. Drzwi nie są wliczone w cenę urządzenia.
| Numer katalogowy | 00022116 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TP-74G |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 7 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Waga | 65.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.