Kuchnia żeliwna gazowa z szafką 12 kW - obustronne sterowanie | TP-1110 G | RM Gastro 00030362
dodaj do przechowalni
Opis
TP-1110 G to kuchnia obustronnie sterowana żeliwna gazowa z otwartą szafką z kolekcji z linii RM 1100.
Wygląd
Kuchnia RM to model wolnostojący, który można dopasować do pozostałych urządzeń z linii 1100. Jej konstrukcja w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304, natomiast płyta jest żeliwna. Kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Umieszczona jest na przelotowej otwartej szafce, do której można dokupić drzwi i stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania.
Płyta
Kuchnia ma 1 gazowe pole grzewcze o mocy 12 kW. Płyta żeliwna ma wymiar 730x790 mm. Umożliwia stosowanie garnków, patelni i rondli o dowolnej średnicy. Sterowanie możliwe jest z dwóch stron.
Zasilanie
Kuchnia zasilana jest gazem ziemnym (NG) lub gazem propan-butan (LPG). Posiada rurowe przyłącze gazu. Wyposażona jest w zawory bezpieczeństwa odcinające dopływ gazu w momencie zgaśnięcia płomienia. Sterowanie odbywa się poprzez ergonomiczne pokrętło.
Linia 1100
RM 1100 to linia przeznaczona do lokali gastronomicznych, w których przygotowuje się do 400 dań dziennie. Jest pierwszą „przelotową” linią, stworzoną, aby maksymalnie ułatwić dostęp do wszystkich zestawionych urządzeń. To co ją wyróżnia, to wielkość i możliwość ustawienia jako wyspy. Urządzenia z linii są modułowe, mają szerokość 400, 800 oraz 1100 mm i głębokość 550 i 1100 mm. W skład linii wchodzą kuchnie, piekarniki, płyty grillowe, frytkownice, patelnie muli funkcyjne, makaroniarki, szafki. Niektóre urządzenia są obustronne, więc świetnie sprawdzą się ustawione w centralnej części pomieszczenia.
| Numer katalogowy | 00030362 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TP-1110 G |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1000 mm |
| Głębokość | 1100 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 12 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Piekarnik | Nie |
| Podstawa | Tak |
| Waga | 198.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.