Kuchnia żeliwna gazowa na podstawie otwartej - 4 palniki i płyta | TP4 - 912 G | RM Gastro 00028331
dodaj do przechowalni
Opis
TP4 - 912 G to żeliwna kuchnia gazowa z otwartą szafką z kolekcji z linii RM 900.
Wygląd
Kuchnia RM to model wolnostojący, który można dopasować do pozostałych urządzeń z linii RM 900. Jej konstrukcja w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304, natomiast płyta jest żeliwna. Kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Umieszczona jest na otwartej szafce, do której można dokupić drzwi i stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania.
Płyta
Kuchnia ma 1 gazowe pole grzewcze o mocy 7 kW umieszczone na środku. Płyta żeliwna ma wymiar 390x730 mm. Umożliwia stosowanie garnków, patelni i rondli o dowolnej średnicy. Ponadto kuchnia ma 4 palniki gazowe FireFlex o mocy 4 kW, 2x7 kW i 10 kW.
Zasilanie
Kuchnia zasilana jest gazem ziemnym (NG) lub gazem propan-butan (LPG). Posiada rurowe przyłącze gazu. Wyposażona jest w zawory bezpieczeństwa odcinające dopływ gazu w momencie zgaśnięcia płomienia. Sterowanie odbywa się poprzez ergonomiczne pokrętło.
| Numer katalogowy | 00028331 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TP4 - 912 G |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 35 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 5 |
| Piekarnik | Nie |
| Podstawa | Tak |
| Waga | 160.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.