Kuchnia żeliwna gazowa na podstawie otwartej - 1 palnik i 1 płyta żeliwna | TP - 94 G | RM Gastro 00024378
dodaj do przechowalni
Opis
TP - 94 G to żeliwna kuchnia gazowa z otwartą szafką z kolekcji z linii RM 900.
Wygląd
Kuchnia RM to model wolnostojący, który można dopasować do pozostałych urządzeń z linii RM 900. Jej konstrukcja w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304, natomiast płyta jest żeliwna. Kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Umieszczona jest na otwartej szafce, do której można dokupić drzwi i stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania.
Płyta i palnik
Kuchnia ma 1 gazowe pole grzewcze o mocy 7 kW i 1 palnik gazowy FireFlex - również o mocy 7 kW. Oba umożliwiają pracę z dużymi naczyniami.
Zasilanie
Kuchnia zasilana jest gazem ziemnym (NG) lub gazem propan-butan (LPG). Posiada rurowe przyłącze gazu. Wyposażona jest w zawory bezpieczeństwa odcinające dopływ gazu w momencie zgaśnięcia płomienia. Sterowanie odbywa się poprzez ergonomiczne pokrętło.
*zdjęcie poglądowe - przedstawia model z dwoma palnikami.
| Numer katalogowy | 00024378 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TP - 94 G |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 7 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 2 |
| Podstawa | Tak |
| Waga | 75.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.