Kuchnia żeliwna gazowa 5-palnikowa z piekarnikiem gazowym i szafką | TPF4 - 712 GV/P | RM Gastro 00010384
dodaj do przechowalni
Opis
TPF4 - 712 GV/P to gazowa kuchnia z 4 klasycznymi palnikami, 1 płytą żeliwną oraz piekarnikiem gazowym GN 2/1 i szafką.
Wykonanie
Kuchnia to model wolnostojący, który można dopasować do innych urządzeń z linii RM 700. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304 - kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Posiada solidne stalowe ruszty i nowoczesne dwukoronowe palniki gazowe, w tym jeden ze specjalną żeliwną płytą o wymiarach: 370 x 570 mm. Umożliwia stosowanie garnków, patelni i rondli o dowolnej średnicy. Kuchnia umieszczona jest na podstawie z piekarnikiem gazowym statycznym z rusztem GN 2/1. Po prawej stronie posiada szafkę na przechowywanie akcesoriów kuchennych.
Palniki
Kuchnia zasilana jest gazem. Ma 4 klasyczne palniki o mocy 2x5,5 kW, 3,5 kW, 7,5 kW oraz 1 palnik z płytą żeliwną na środku o mocy 7 kW. Moc piekarnika wynosi 7,3 kW. Palniki mają zapłon piezzo – naciśnięcie przycisku podpala strumień gazu. Płomień jest pilotujący (pilot flame). Kuchnia stanowi kompletne urządzenie, które sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni. Dostarczana jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny, dołączone są także dysze na propan-butan.
Zdjęcie poglądowe.
| Numer katalogowy | 00010384 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TPF4 - 712 GV/P |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 670 mm |
| Głębokość | 550 mm |
| Wysokość | 340 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 36.3 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 5 |
| Piekarnik | Tak |
| Moc piekarnika | 7.3 kW |
| Wewnętrzna szerokość | 670 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 550 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 340 mm |
| Waga | 221.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.