Kuchnia żeliwna gazowa 5-palnikowa z piekarnikiem gazowym | TPF4 - 912 G | RM Gastro 00028327
dodaj do przechowalni
Opis
TPF4 - 912 G to gazowa kuchnia z 4 klasycznymi palnikami, 1 płytą żeliwną oraz piekarnikiem gazowym.
Wykonanie
Kuchnia to model wolnostojący, który można dopasować do innych urządzeń z linii RM 900. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304 - kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Posiada solidne żeliwne ruszty i nowoczesne palniki gazowe, w tym jeden ze specjalną żeliwną płytą. Umożliwiają stosowanie garnków, patelni i rondli o dowolnej średnicy. Kuchnia umieszczona jest na podstawie z piekarnikiem gazowym statycznym z rusztem 1050 x 710 mm.
Palniki
Kuchnia zasilana jest gazem. Ma 4 klasyczne palniki o mocy 2x7 kW, 10 kW, 4 kW oraz 1 palnik z płytą żeliwną na środku o mocy 7 kW. Moc piekarnika wynosi 13 kW. Palniki mają zapłon piezzo – naciśnięcie przycisku podpala strumień gazu. Płomień jest pilotujący (pilot flame). Kuchnia stanowi kompletne urządzenie, które sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni. Dostarczana jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny, dołączone są także dysze na propan-butan.
| Numer katalogowy | 00028327 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TPF4 - 912 G |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 48 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 5 |
| Piekarnik | Tak |
| Moc piekarnika | 13 kW |
| Wewnętrzna szerokość | 1070 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 730 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 340 mm |
| Waga | 259.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.