Kuchnia żeliwna gazowa - 5 palnikowa z piekarnikiem elektrycznym 400 V | TPF4 - 912 GE | RM Gastro 00028328
dodaj do przechowalni
Opis
TPF4 - 912 GE to gazowa kuchnia z 4 klasycznymi palnikami, 1 płytą żeliwną oraz piekarnikiem elektrycznym.
Wykonanie
Kuchnia to model wolnostojący, który można dopasować do innych urządzeń z linii RM 900. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304 - kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Posiada solidne żeliwne ruszty i nowoczesne palniki gazowe FireFlex, w tym jeden ze specjalną żeliwną płytą. Umożliwiają stosowanie garnków, patelni i rondli o dowolnej średnicy. Kuchnia umieszczona jest na podstawie z piekarnikiem elektrycznym statycznym z rusztem 1050x710 mm. Istnieje możliwość zastosowania specjalnego pojemnika z uchwytami (prosiak, indyk, duże pieczenie).
Palniki
Kuchnia zasilana jest gazem, a piekarnik prądem. Ma 4 klasyczne palniki o mocy 2x7 kW, 4 kW, 10 kW oraz 1 palnik z płytą żeliwną na środku o mocy 7 kW. Moc piekarnika wynosi 9,2 kW. Palniki mają zapłon piezzo – naciśnięcie przycisku podpala strumień gazu. Płomień jest pilotujący (pilot flame). Kuchnia stanowi kompletne urządzenie, które sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni. Dostarczana jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny, dołączone są także dysze na propan-butan.
| Numer katalogowy | 00028328 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TPF4 - 912 GE |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz + prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc gazowa | 35 kW |
| Moc elektryczna | 9.2 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 5 |
| Piekarnik | Tak |
| Wewnętrzna szerokość | 1070 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 730 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 340 mm |
| Waga | 255.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.