Kuchnia żeliwna gazowa - 4 palniki i płyta żeliwna - z piekarnikiem elektrycznym 400 V i szafką | TPF4 - 712 GE/P | RM Gastro 00028295
dodaj do przechowalni
Opis
TPF4 - 712 GE/P to gazowa kuchnia z 4 klasycznymi palnikami, 1 płytą żeliwną oraz statycznym piekarnikiem elektrycznym GN 2/1 i zamykaną szafką.
Wykonanie
Kuchnia to model wolnostojący, który można dopasować do innych urządzeń z linii RM 700. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304 - kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Posiada solidne nierdzewne ruszty i nowoczesne dwukoronowe palniki gazowe, w tym jeden ze specjalną żeliwną płytą. Umieszczona jest na podstawie z zamykaną szafką i piekarnikiem elektrycznym z rusztem 1050 x 530 mm. Możliwość zastosowania specjalnego pojemnika z uchwytami (prosiak, indyk, duże pieczenie), wymiar: 960 x 450 x 50 mm, 00004135 - na zamówienie
Palniki
Kuchnia zasilana jest gazem. Ma 4 klasyczne palniki o mocy 2x5,5 kW, 7,5 kW i 3,5 kW oraz 1 palnik z płytą żeliwną na środku o mocy 7 kW. Moc piekarnika elektrycznego to 6,9 kW. Kuchnia stanowi kompletne urządzenie, które sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni. Dostarczana jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny, dołączone są także dysze na propan-butan. Budowa zabezpieczająca palniki i wnętrze urządzenia przed zalaniem.
Zdjęcie poglądowe.
| Numer katalogowy | 00028295 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TPF4 - 712 GE/P |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz + prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc gazowa | 29 kW |
| Moc elektryczna | 6.9 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 5 |
| Piekarnik | Tak |
| Waga | 202.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.