Kuchnia wodna gazowa 6-palnikowa z piekarnikiem i szafką | CFA6 - 712 GPV | RM Gastro 00024073
dodaj do przechowalni
Opis
Kuchnia gazowa wodna z piekarnikiem RM
Kuchnie wodne to modele ze specjalną wanną wodną, która ułatwia utrzymanie czystości urządzenia podczas wielogodzinnej pracy. Dzięki przepływowi wody wszystkie zabrudzenia i przypalenia są znacznie łatwiejsze do usunięcia z nierdzewnej powierzchni roboczej.
Prezentowany model to kuchnia gazowa z sześcioma palnikami, gazowym piekarnikiem statycznym oraz zamykaną szafką.
Wykonanie
Urządzenie zostało wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość w czyszczeniu. Panel osadzony jest na podstawie z piekarnikiem z nierdzewnymi drzwiami. Wewnątrz znajduje się 1 ruszt w rozmiarze GN 2/1. Obok piekarnika znajduje się neutralna szafka z drzwiami do przechowywania akcesoriów kuchennych.
Wydajność
Podobnie jak inne urządzenia z tej serii, ten model charakteryzuje się dużą wydajnością energetyczną. Moc gazowa wynosi 49,3 kW / 42398 kcal/h. Praktyczne pokrętła na przednim panelu umożliwiają płynną regulację mocy, co pozwala na optymalne wykorzystanie energii. Palniki gazowe są dwukoronowe i mają stałą świeczkę. Ich moc gazowa wynosi 3x5,5 kW i 3x8,5 kW. Palniki chroni masywny ruszt wykonany z prętów ze stali nierdzewnej. Dostosowany jest nie tylko do dużych garnków, ale także do mniejszych naczyń. Piekarnik na GN 2/1 ma 7,3 kW. Sterowanie kuchnią i piekarnikiem jest oddzielne.
Parametry
Kuchnia wodna wyróżnia się wysoką wytrzymałością, wysoką wydajnością i higieną pracy. Do najważniejszych parametrów należą:
- system przepływu wody pod palnikami (od przodu do tyłu urządzenia), który zabezpiecza wannę przed zabrudzeniem,
- budowa umożliwia podłączenie sieciowe wody (przepływ 0 - 4 l/min),
- korek przelewowy,
- zawór do napuszczania wody,
- stała świeczka,
- przyłącze wody 3/4”,
- odpływ wody Ø25 mm,
- dodatkowo obok piekarnika znajduje się szafka z drzwiami.
Zdjęcie poglądowe.
| Numer katalogowy | 00024073 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | CFA6 - 712 GPV |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 49.3 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 6 |
| Piekarnik | Tak |
| Moc piekarnika | 7.3 kW |
| Waga | 178.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.