Kuchnia wodna gazowa 6-palnikowa 42 kW z piekarnikiem gazowym GN 2/1 8,5 kW z szafką | CFA6 - 912 GV | RM Gastro 00024085
dodaj do przechowalni
Opis
Kuchnia wodna gazowa z piekarnikiem i szafką marki RM Gastro to wyjątkowe połączenie dwóch systemów obróbki termicznej. Możliwość jednoczesnego przygotowywania dań na kuchni oraz w piekarniku znacznie przyspiesza pracę oraz sprawia, że wszystkie istotne rzeczy mamy w jednym miejscu.
Kuchnia wodna gazowa została wyposażona w system przepływu wody pod palnikami (od przodu do tyłu urządzenia), co gwarantuje zachowanie wysokiego poziomu higieny - zabrudzenia nie osadzają się pod palnikami. Dodatkowo dla zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa specjalny system wanny wodnej zabezpiecza palniki i wnętrze kuchni przed zalaniem.
Dla wygody kucharzy RM Gastro zaprojektowało kuchnię uwzględniając pracę na małych naczyniach bez stosowania redukcji - specjalny nierdzewny ruszt gwarantuje wygodną pracę z garnkami o różnej wielkości.
Zainstalowany w urządzeniu piekarnik gazowy GN 2/1 o wymiarach 670x730x340 mm pozwala na jednoczesne przygotowywanie potraw w piekarniku i na palnikach gazowych kuchni, dzięki czemu znacznie zaoszczędzimy czas i przyspieszymy proces wydawania posiłków.
Piekarnik został wyposażony w 1 ruszt, co umożliwia umieszczenie przygotowywanej potrawy w odpowiedniej odległości od źródła ciepła.
Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w szafkę neutralną z drzwiami, co umożliwia przechowywanie niezbędnych artykułów i naczyń kuchennych zawsze pod ręką.
Cechy urządzenia:
- korek przelewowy,
- zawód do napuszczania wody,
- stała świeczka,
- podłączenie sieciowe wody (przepływ 0-4 lt/min),
- przyłącze wody 3/4",
- odpływ wody Ø 25 mm.
| Numer katalogowy | 00024085 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | CFA6 - 912 GV |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 50.5 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 6 |
| Moc palników / płyt grzewczych | 42 |
| Piekarnik | Tak |
| Piekarnik | Piekarnik gazowy |
| Moc piekarnika | 8.5 kW |
| Wewnętrzna szerokość | 680 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 730 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 340 mm |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.