Kuchnia wodna gazowa 2-palnikowa z szafką | PCA - 74 GP | RM Gastro 00024069
dodaj do przechowalni
Opis
Kuchnia gazowa wodna RM Gastro
Kuchnie wodne to modele ze specjalną wanną wodną, która ułatwia utrzymanie czystości urządzenia podczas wielogodzinnej pracy. Dzięki przepływowi wody wszystkie zabrudzenia i przypalenia są znacznie łatwiejsze do usunięcia z nierdzewnej powierzchni roboczej.
Prezentowany model to kuchnia gazowa z dwoma palnikami i szafką do przechowywania akcesoriów gastronomicznych.
Wykonanie
Urządzenie zostało wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość w czyszczeniu. Panel osadzony jest na otwartej szafce, w której można przechowywać akcesoria kuchenne lub garnki. Opcjonalnie do podstawy można dobrać pasujące drzwi.
Wydajność
Podobnie jak inne urządzenia z tej serii, ten model charakteryzuje się dużą wydajnością energetyczną. Moc gazowa wynosi 14 kW / 12040 kcal/h. Praktyczne pokrętła na przednim panelu umożliwiają płynną regulację mocy, co pozwala na optymalne wykorzystanie energii. 2 palniki gazowe mają stałą świeczkę. Ich moc gazowa wynosi 5,5 kW i 8,5 kW. Palniki chroni masywny ruszt wykonany z prętów ze stali nierdzewnej. Dostosowany jest nie tylko do dużych garnków, ale także do mniejszych naczyń.
Parametry
Kuchnia wodna wyróżnia się wysoką wytrzymałością, wysoką wydajnością i higieną pracy. Do najważniejszych parametrów należą:
- system przepływu wody pod palnikami (od przodu do tyłu urządzenia), który zabezpiecza wannę przed zabrudzeniem,
- budowa umożliwia podłączenie sieciowe wody (przepływ 0 - 4 l/min),
- korek przelewowy,
- zawór do napuszczania wody,
- stała świeczka,
- przyłącze wody 3/4”,
- odpływ wody Ø25 mm.
Zdjęcie poglądowe. Drzwi nie są wliczone w cenę urządzenia.
| Numer katalogowy | 00024069 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | PCA - 74 GP |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 14 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 2 |
| Waga | 63.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.