Kuchnia indukcyjna 8-polowa elektryczna z szafką 400 V | TPI - 98 ET | RM Gastro 00026927
dodaj do przechowalni
Opis
TPI - 98 ET 8-polowa duża i wydajna kuchnia indukcyjna z szafką z kolekcji z linii RM 900.
Wygląd
Kuchnia RM to model wolnostojący, który można dopasować do pozostałych urządzeń z linii 900. Jej konstrukcja w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304. Kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Umieszczona jest na zamykanej szafce.
Płyta
Kuchnia posiada 8 szybkogrzejnych pól indukcyjnych. Płyta ma wymiar 750x770 mm, a każde pole ma moc 8x3,5 kW. Sterowanie odbywa się poprzez ergonomiczne pokrętła. System grzewczy jest bezpieczny i oszczędny - zużywa 60% mniej energii elektrycznej, a czas przygotowania potraw jest krótki.
| Numer katalogowy | 00026927 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TPI - 98 ET |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 28 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 8 |
| Piekarnik | Nie |
| Podstawa | Tak |
| Waga | 95.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.